Otvorena vrata na Akademiji

Obaveštenje o početku novog ciklusa cisko kurseva

Tim Cisko akademije mrežnih tehnologija Elektronskog fakulteta u Nišu, povodom početka novog ciklusa kurseva, organizuje Dan otvorenih vrata u petak 26. novembra 2021. godine u 14,00 sati.

Na danu otvorenih vrata ćete moći da se upoznate sa načinom rada na Akademiji, programom CCNA obuke i opremom koju koristimo u nastavi. Počev od ovog ciklusa, uz kurseve iz mrežnih tehnologija priključena su i 3 dodatna kursa: Administracija Linux operativnog sistema, Proceduralno programiranje u Pajtonu, i Objektno-orjentisano programiranje u Pajtonu, u cilju sveobuhvatnije obuke za administratore mreža i sistema.

Očekujemo vas u petak u 14 sati u Cisko učionici 527 na Elektronskom fakultetu, ili onlajn na sledećem linku.

Ukoliko želite da nas pratite onlajn, za pristup je dovoljan pretraživač interneta Microsoft Edge, registracija i korisnički nalog nisu neophodni. Registrovani korisnici mogu da koriste i druge pretraživače interneta ili aplikaciju Microsoft Teams.