Upis na drugi kurs CCNA R&S, mart 2016

Objavljujemo početak upis polaznika na kurs Routing & Switching Essentials, drugi kurs iz programa CCNA Routing and Switching.

Pravo upisa imaju svi polaznici koji su uspešno odslušali kurs kurs Introduction to Networks iz programa CCNA Routing and Switching.

Upis će biti otvoren od srede, 23. marta do četvrtka, 31. marta 2016. godine.

Kurs počinje prvim modulom u petak, 1. aprila od 15 časova i odvijaće se u dinamici od jedne sesije nedeljno.

Pravo upisa imaju svi polaznici koji su uspešno odslušali kurs Introduction to Networks iz programa CCNA Routing and Switching ili Network Fundamentals iz programa CCNA Exploration.

Upis se vrši na šalteru službe za studentska pitanja u prizemlju Fakulteta u vremenu od 8:30 do 9:30 i od 12:30 do 14:00 časova. Prilikom upisa se podnosi popunjen upisni list (preuzima se u laboratoriji 3 u prizemlju Elektronskog fakulteta) i dokaz o izvršenoj uplati.